Program do faktur Favato

fakturyWystawianie dokumentacji nie musi być żmudnym i nudnym zajęciem, o ile zainwestujemy w nowoczesne oprogramowanie, pozwalające na sprawne uporanie się z rutynową robotą papierkową. Dzięki zastosowaniu prostego w obsłudze programu do faktur możliwe jest załatwienie wszelkich formalności w zaledwie 30 sekund. System Favato pozwoli na szybki pobór danych klientów z bazy, co w znaczącym stopniu ułatwi pracę. 

Zaletą proponowanego rozwiązania jest między innymi możliwość hurtowego wysyłania drogą elektroniczną kilku faktur jednocześnie oraz oznaczania ich statusem „zapłacone”. W celu zwiększenia komfortu działania obsługującego program, wszelkie przygotowywane dokumenty można przejrzeć w podglądzie. Wpisując NIP użytkownik ma natomiast sposobność uzyskania kompletu potrzebnych mu danych osobowych klienta pochodzących bezpośrednio z systemu bądź pobieranych z bazy GUS. Korzystając z oprogramowania Favato nie ma również problemu ze sprawnym kopiowaniem poszczególnych informacji z faktur zapisywanych w plikach xls oraz doc. Duże ułatwienie pracy warunkuje także opcja dodawania konkretnych produktów z bazy wraz z zapamiętanymi już danymi.

faktury 2Do rozwijanych funkcjonalności nowoczesnego programu Favato zaliczyć należy opcję eksportu faktur do xls z możliwością ich indywidualnego edytowania. Po zapisaniu dokumenty da się w zintegrowany sposób wysyłać drogą pocztową bądź kurierem. Wygodnym rozwiązaniem jest również informowanie użytkownika użytkownika o zaleganiu z płatnością faktury VAT w formie wiadomości SMS. Wykorzystywanie opisywanego systemu to także gwarancja ładu i porządku w papierach gdyż dzięki hurtowemu importowi faktur z plików xls bezpośrednio do systemu, łatwo tworzone jest archiwum dokumentacji.

Zastosowanie programu Favato pozwala na wprowadzenie w przedsiębiorstwie maksymalnej funkcjonalności działania. Ponadto innowacyjne narzędzia tego typu pozwalają na proste i sprawne wystawianie niezbędnej dokumentacji, co w dużym zakresie rzutuje na przebiegu prac wewnątrz organizmu firmowego. Oprogramowanie do faktur jest swego rodzaju odciążeniem a zarazem gwarantem solidności oraz oszczędności czasu.

Favato.pl - program do wystawiania faktur online

Favato.pl - program do wystawiania faktur online

Prostota obsługi

90/10

  Interfejs

  85/10

   Cena programu

   99/10

    Pros

    • - Oszczędność czasu
    • - Kontrola finansowa

    Cons

    O Autorze

    admin

    Brak komentarzy

    Komentarze zablokowane.